Movies
Ratings
1113
Shoot 'Em UpRated ★ 0.5
You've Got MailRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 1.5
The Foul KingRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
SullyRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5