Titles you rated
Police StoryRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
Sad MovieRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0