Series
Ratings
59
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5