Series
Ratings
52- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Love O2ORated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0