Titles you rated
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Kiss the GroundRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The BeachRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 2.5
Training DayRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0