Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0