Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frankly SpeakingRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0