Titles you rated
Stay With MeRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
CrevasseRated ★ 2.0
Modern GirlRated ★ 3.5