Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 3.5- Floating deep down SummerRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 1.5
Wild ChildRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.0
VincentRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0