Series
Ratings
62
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Oh! Mikey!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
The Magic School BusRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Shaun the SheepRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Pingu Season 2Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0