Series
Ratings
121
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0