Titles you rated
CodaRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Tin & TinaRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0