Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 2.5
DearestRated ★ 4.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5