Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0