Series
Ratings
16
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Link Click Season 2Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Link ClickRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0