Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0