Titles you rated
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5