Movies
Ratings
1308
Hi! Dharma!Rated ★ 0.5
ElfRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 0.5
InsomniaRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Halo: NightfallRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
I am a CatRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 3.0
EpicRated ★ 2.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5