Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0