Titles you rated
BeautifulRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Goya's GhostsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
My SonRated ★ 2.0
Big EyesRated ★ 2.5
Double AgentRated ★ 2.0