Series
Ratings
93
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
BanG Dream! Season 3Rated ★ 4.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 1.5- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 2.5
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 5.0
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 5.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 0.5- Squid Girl!Rated ★ 4.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 0.5
Call of the NightRated ★ 2.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 0.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 0.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 0.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0