Movies
Ratings
140
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5