Movies
Ratings
168
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5