Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
落葉歸根Rated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
8 Heads in a Duffel BagRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Santa SangreRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
New NightmareRated ★ 2.0
Naked LunchRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
HayatRated ★ 3.0
Son of RambowRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5