Titles you rated
Aggressive RetsukoRated ★ 2.5- Secret Society Eagle TalonRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5- Happy Tree FriendsRated ★ 4.0
Uncle GrandpaRated ★ 1.5
Magical Circle GuruguruRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Uchuujin Tanaka TarouRated ★ 4.5
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 5.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 2.5
FLCLRated ★ 5.0
Super Band Season 2Rated ★ 2.0
Super BandRated ★ 0.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.0