Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FyreRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Bright FutureRated ★ 4.5
Kandagawa WarsRated ★ 2.5- Barren IllusionRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
At this Moment, in the Nation’s SkyRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5