Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0