Movies
Ratings
610
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
My Friend JoeRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Chernobyl DiariesRated ★ 2.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 1.0
1408Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0- 내일은 야구왕Rated ★ 3.5
Dennis The MenaceRated ★ 3.0
Richie Rich's Christmas WishRated ★ 3.0- Mr. ButterflyRated ★ 1.5
- Romantic AssassinRated ★ 0.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
Mercury RisingRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 2.0
Addicted to LoveRated ★ 2.5
Doctor DolittleRated ★ 3.0
JackRated ★ 3.5