Movies
Ratings
102
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0