Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Busted! Season 1Rated ★ 5.0
Queendom 2Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 2.5
QueendomRated ★ 3.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5