Series
Ratings
220
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 3Rated ★ 3.0
- The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 2Rated ★ 3.0
짱구는 못말려Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 19Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 18Rated ★ 3.0