Movies
Ratings
788
Phone BoothRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0