Series
Ratings
42
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5