Movies
Ratings
771
The FabelmansRated ★ 5.0
The Life AheadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Road HouseRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5