Series
Ratings
30
Gurren LagannRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5