Movies
Ratings
97
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0