Movies
Ratings
355
V/H/SRated ★ 3.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 2.0