Movies
Ratings
154
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0