Movies
Ratings
558
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
HannaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.5