Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0