Titles you rated
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
EileenRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The SummerRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5