Movies
Ratings
313
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 2.0