Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
In the Footsteps of ElephantRated ★ 4.5
Do RevengeRated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 3.0
MauriceRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 2.5
CircleRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 2.0