Movies
Ratings
620
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0