Movies
Ratings
508
ParasiteRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5- Pororo Movie_Dragon castle AdventureRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.5
Tall GirlRated ★ 2.0
PontypoolRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The VoicesRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
OutmasteredRated ★ 3.0
After.LifeRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
MorganRated ★ 2.0