Movies
Ratings
185
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My HomeRated ★ 2.0
Bride of the CovenantRated ★ 2.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 3.0
After DreamingRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Rangga & CintaRated ★ 3.0- Panic ButtonRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.5