Series
Ratings
138
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0- Sister's Slam DunkRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 2.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 3.5