Movies
Ratings
329
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Elephant SongRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0