Movies
Ratings
134
To Die By Your SideRated ★ 2.5
How They Get ThereRated ★ 3.0
If Beale Street Could TalkRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 5.0
Rim of the WorldRated ★ 1.0
Easy RiderRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Along for the RideRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
What Did Jack DoRated ★ 2.0
TangerineRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5