Movies
Ratings
1272
Good BoyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5